Buradasınız: Anasayfa

VOLKAN VİTRİN MANKENLERİ: VİTRİN MANKENİ, Terzi Mankeni, Boy Mankeni, Büst, Çocuk Mankeni, MANNEQUIN

Volkan Vitrin Mankenleri olarak 1980 den beri vitrin mankenleri satışı, vitrin dizaynı ve tasarımı konularında sizlere hizmet vermekteyiz.

Vitrin mankeni hakkındaki yılların birikimi ve profesyonelliğini daha çok firma ile paylaşabilmek adına yapmış olduğumuz bu web sayfasında sizlere kendimizi ve vitrin mankenlerimizi daha iyi şekilde tanıtmayı amaçlıyoruz. 

Web sayfamızdaki vitrin mankenlerinin her birinin her parçasında kaliteden ödün vermediğimizi görebilirsiniz. Vitrin mankenlerimizin yapılışında kullanılan polyester malzemesi plastik vitrin mankenlerinin hiçbir kötü özelliğini taşımaz ve yıllarca vitrininizde boyası ve formu bozulmadan vitrin mankeniniz ürünlerinizi taşımaya devam eder.

Şirketimiz yalnız vitrin mankeni imalatı konusunda çalışmamakta bozulmuş, kırılmış ve boyası yıpranmış vitrin mankenlerinizin tamiratı, tadilatı ve dilediğiniz renkte boyanıp makyaj yapılması gibi vitrin mankeni yenilenmeleri konularında da çalışmaktadır. Eğer sizinde elinizde eskidiğine karar verdiğiniz vitrin mankenleriniz varsa yenileme çalışmaları için iletişim bölümünde bulabileceğiniz telefonumuz ile bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Unutmayın ki vitrininize yapacağınız her yatırım size müşteri olarak geri dönecektir.


Volkan Vitrin Mankenleri

 


 
Vitrininizde hangi tip manken kullanıyorsunuz?
 

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow